logo

WhatsApp İletişim

 

Bize Başvurun

Serbest Hukuk Bürosu''nda profesyonel gelişiminize stajyerlikten başlayabilirsiniz. Yürütmekte olduğumuz staj programı ile hukuk ve iletişim alanlarındaki becerilerinizi gözlemleyebilmenin yanı sıra bunları uygulamada nasıl değerlendirdiğinizi de ölçümleyebilmekteyiz.

Kıdemli avukatlarımızın büyük çoğunluğu kariyerlerine mezuniyetlerinin ardından Serbest Hukuk Bürosu''nda çalışarak başlamış bulunsa da, birçok deneyimli avukat da diğer büro veyahut şirketlerdeki çalışmalarının ardından firmamıza katılmaktadır. Serbest Hukuk Bürosu, firmanın ve çalışma alanlarının gerektirdiği çalışan kriterlerini baz alarak, farklı deneyim seviyelerinde bulunan başarılı avukatları işe almaktadır.

Serbest Hukuk Bürosu avukatlarına, kendilerine yönelik tanımlanmış roller ve iş seviyeleri ile yapılandırılmış bir kariyer yolu sunmaktadır. Firmamız bu yaklaşımın, sizlere etkin deneyimler kazandıracağına ve gelişim aşamalarının doğal bir süreç şeklinde seyretmesini sağlayacağına inanmaktadır.

Not: Yapılan her başvuru ve gönderilen öz geçmişler aday havuzumuzda tutulmakta ve tüm başvurulara değerlendirme süreçlerinin ardından geri dönüşler yapılmaktadır.

Avukat Başvurusu

Lütfen Aşağıdaki Formu eksiksiz olarak doldurunuz.
CV:
Max. dosya boyutu: 1Mb
Ekleyeceğiniz Dosya: ".txt, .doc, .docx, .pdf yada .rtf" türünde olmalıdır.